BLOG Maertens
M JAK MÄRTENS

S dla prasy spawalniczej

Prezentacja wideo na YouTube

Niekończące się łączenie plastikowych taśm przenośnikowych? Nasi klienci mogą to robić samodzielnie bez większego wysiłku - dzięki nowo opracowanej prasie do zgrzewania.
07-mrt-header-juli-schweisspressen.jpg

Naszym celem jest zawsze oferowanie klientom długoterminowych rozwiązań. Obejmuje to również umożliwienie im samodzielnego wykonywania instalacji taśmowych. Zwykle jest to nie tylko szybsze, ale i tańsze. Dlatego dodaliśmy do naszej oferty nowo opracowaną prasę do zgrzewania, którą szczegółowo prezentujemy na YouTube. Ten innowacyjny produkt zastępuje nasz poprzedni system pras zgrzewających ze skutkiem natychmiastowym.

W klipie jednak nie tylko prezentujemy urządzenie bardziej szczegółowo, ale także przechodzimy do poszczególnych etapów pracy związanych z niekończącym się łączeniem. Dla tych, którzy się spieszą: Kliknij tutaj, aby obejrzećwideo

Kompaktowa konstrukcja, łatwa obsługa

Prasa do łączenia taśm jest niezbędna do łączenia plastikowych taśm przenośnikowych, na przykład wykonanych z PU lub PVC, w nieskończoność. Konstrukcja naszych urządzeń do zgrzewania opiera się na doświadczeniu naszych monterów, którzy nieustannie stykają się z różnego rodzaju problemami i dlatego mają gwarancję znalezienia odpowiednich rozwiązań.

Ta nowa prasa do zgrzewania imponuje poręcznym rozmiarem i prostotą. Jednostka sterująca, chłodzenie powietrzem i sprężarka są zintegrowane, aby zaoszczędzić miejsce. Dzięki krótkiej fazie nagrzewania i chłodzenia, czas potrzebny na montaż taśmy został skrócony do minimum. Prasa zgrzewająca jest dostępna w szerokościach od 600 do 2100 mm. Zakres dostawy obejmuje mobilną skrzynię transportową i inne niezbędne akcesoria.

Więcej informacji na temat naszej prasy zgrzewającej można znaleźć pod poniższym linkiem:

Prasy zgrzewające do połączeń bezkońcowych