BLOG Maertens
Najlepsza praktyka

Szyk na okrągło:

Zindywidualizowane rolki wytłaczające

Oczywiście liczą się wartości wewnętrzne. Ale jeśli chodzi o czekoladki, wygląd może być również prawdziwą ucztą dla oczu. Dlatego producent Sylter Schokoladenmanufaktur na bardzo specjalnym przenośniku taśmowym.
06-mrt-header-juni-sylter-schoko.jpg

Jeśli kiedykolwiek byłeś na Sylcie, na pewno to wiesz: W doskonałej lokalizacji w Westerland, rodzina Langmaack i ich zespół w Café Wien rozpieszczają swoich gości pysznym śniadaniem, dużym wyborem ciast i tart oraz szeroką gamą smakołyków. Równie popularne są specjały i słodycze Sylter Schokoladenmanufaktur, która znajduje się tuż obok. Nie tylko miejscowi i goście cieszą się wyśmienitymi czekoladkami i truflami, ale także wszyscy w domu.

Tłoczenie z logo firmy na taśmie kanału chłodzącego

Przy produkcji delikatnych przysmaków i drobnych towarów wybór odpowiedniej taśmy przenośnikowej ma kluczowe znaczenie. W tym przypadku poleciliśmy naszemu klientowi taśmę przenośnikową PU, która jest wyjątkowo odporna, a jednocześnie niezwykle elastyczna.


Najważniejsze cechy naszej taśmy przenośnikowej PU:

  • Odporny i trwały
  • Elastyczność
  • Doskonała zdolność do ugięcia
  • Dobra płaskość
  • Dopuszczony do kontaktu z żywnością

Dla szczególnego podkreślenia, spersonalizowaliśmy taśmę i wyposażyliśmy ją w indywidualne wytłoczone logo. Wyprodukowaliśmy rolkę wytłaczającą w oparciu o logo firmy producenta, aby następnie wyprodukować wymaganą taśmę z kanałem chłodzącym. Od tego czasu wszystkie czekoladki noszą ten emblemat na podstawie produktu - to naprawdę przyciąga wzrok! Taka personalizacja podkreśla wrażenie wysokiej jakości produktów i pomaga odróżnić je od innych dostawców.

Przy okazji: nasza banderola PU jest dostępna w całej gamie niestandardowych wzorów. Możliwe są perforacje laserowe, wplecione włókna węglowe zapewniające efekt antystatyczny, impregnacja, mikrotłoczenie lub specjalne powłoki. Dowiedz się więcej:

Taśmy przenośnikowe PU firmy Märtens