BLOG Maertens
ZESPÓŁ M

Bye-bye Märtens! - Witaj Märtens!

Między pożegnaniami a nowymi początkami

Wiadomości z działu personalnego w Märtens! Po ponad 20 latach żegnamy kolegę i witamy wzmocnienia.
08-mrt-header-neue_Kollegen.jpg

Nawet jeśli jesteśmy w ciągłym ruchu: Z naszymi kolegami stawiamy na ciągłość! Nierzadko więc - a jednak zawsze wyjątkowo - pracownicy obchodzą rocznicę długiego stażu pracy. Należy do nich Elsbeth Czerwonka, która od 22 lat niemal do dziś jest częścią zespołu Märtens. W dniu 01.07.2000 r. był jej pierwszym dniem pracy u nas. Jako administrator personalny zawsze miała otwarte ucho na sprawy pracowników i zawsze chętnie służyła pomocą. W dniu 31.07.2022 r. pani Czerwonka przeszła na zasłużoną emeryturę. Cieszy się, że będzie mogła spędzać dużo więcej czasu z wnukami i dużo podróżować z mężem.

Życzymy Ci, droga Elsbeth, wszystkiego najlepszego na przyszłość i bardzo dziękujemy za lojalność i stałe zaangażowanie w pracę!

Najnowszą koleżanką w naszym dziale HR jest Lara Sandt. 26-latek pochodzi z Jübek i ukończył studia dualne w zakresie administracji biznesowej z naciskiem na zasoby ludzkie i marketing. Po pomyślnym ukończeniu studiów zdobyła kilkuletnie doświadczenie w pracy w kadrach. Wolny czas lubi spędzać z końmi i uprawiać sport.

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że Lara Sandt jest teraz częścią zespołu Märtens i witamy ją!