BLOG Maertens
BIEGNIE!

Zawsze na miejscu

Optymalna dostępność dzięki corocznym zamówieniom uzupełniającym

W czasach globalnie rozchodzących się łańcuchów dostaw, dostępność materiałów jest obecnie głównym problemem dla wielu producentów. Ale nie w Märtens - dzięki naszym zleceniom na wywołanie.
03-mrt-header-abrufauftraege.jpg

Wielką zaletą naszych zamówień telefonicznych: Nasi klienci otrzymują swoje towary wtedy, kiedy ich potrzebują. Ponieważ - jak sama nazwa wskazuje - jest on gotowy na każde wezwanie w Märtens i nie musi być najpierw wyprodukowany, a dopiero potem wysłany.

Warunkiem jest coroczne zamówienie żądanego typu i ilości taśm przenośnikowych, które są u nas produkowane i przechowywane w magazynie. Fakturowanie odbywa się za każdą dostawę. Możliwość planowania takich zamówień jest niezwykle praktyczna dla obu stron i zawsze wskazana w przypadku długoterminowej współpracy, ponieważ pozwala uniknąć ryzyka niezamierzonych przestojów", radzi Michael Balzar, kierownik sprzedaży w firmie Märtens. Typowymi pozycjami dla zamówień na żądanie są taśmy plecione z prętów oraz taśmy rozprężne, których czas dostawy wynosi zazwyczaj do kilku tygodni.

"Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby zaopatrywać naszych klientów tak szybko, jak to możliwe, nawet w przypadku regularnych zamówień. Jednak każdy, kto potrzebuje czegoś w ciągu kilku dni, staje niestety przed problemem, którego w jego interesie chcielibyśmy uniknąć. "

Oczywiście, oprócz wymienionych przykładów, umowy call-off są możliwe również dla wszystkich innych artykułów z asortymentu. Jeśli są Państwo zainteresowani, prosimy o kontakt z osobą kontaktową w Märtens.