BLOG Maertens
JAK ...

Nowości na naszym kanale Youtube

Elementy odchylające i koła łańcuchowe

Niepozorny, a jednak niezbędny: w naszym nowym filmie przedstawiamy Państwu nasz asortyment elementów zwrotnych i pająków oraz prezentujemy różne wzory produktów i materiały.
11-mrt-header-Umlenkelemente_-_1.jpg

Tym razem na naszym kanale Youtube poświęcamy się tematowi akcesoriów do taśm z siatki prętowej, a dokładniej elementom odchylającym i zębatkom. Te ostatnie są niezbędne do napędzania pasów, gdyż odbywa się to poprzez wały z zamontowanymi kołami zębatymi, które są dokładnie dopasowane do wymiarów danego pasa.

Standardowym materiałem jest POM, który nadaje się do szerokiego zakresu zastosowań i jest szczególnie delikatny dla taśmy z siatką prętową. POM jest również wykrywalny, dzięki czemu nawet najmniejsze fragmenty mogą być wykryte podczas bieżącej produkcji. Na zamówienie wykonujemy również pająki z innych materiałów, którym nie szkodzą nawet najwyższe temperatury. W filmie przyglądamy się również tematowi elementów odchylających. Z jednej strony znajdują się wały jezdne, wykonane ze stali nierdzewnej 1.4404, z podcięciami na węzły pasów siatki prętowej. Z drugiej strony mamy wariant stały, tzw. krawędź nożową. Wykonany jest z PE i dostępny z promieniem 5 lub 10 mm. Jest to część zużywająca się, ale można ją szybko i łatwo wymienić.


Kliknij tutaj, aby obejrzeć film:

Elementy ugięcia i koła zębate


A jeśli nie chcesz przegapić kolejnych filmów, najlepiej zasubskrybuj nasz kanał:

Märtens na Youtube


Więcej informacji znajdziesz tutaj:

Zębate wieńce dla prętowych pasów siatkowych
Elementy odchylające