BLOG Maertens
BIEGNIE!

Innowacje z drukarki 3D

Nowy pas z oplotem barowym z uchwytami

W produkcji zdarzają się wzloty i upadki. Aby nie dopuścić do utraty produktu na wzniesieniu lub spadku, nasze prętowe taśmy siatkowe z zabierakami zapewniają, że wszystko pozostanie na swoim miejscu.
11-mrt-header-Stabgeflechtband_mit_Stollen_-_1.jpg

Dzięki otwartej strukturze oplotu nasze taśmy z oplotem prętowym oferują swobodny i higieniczny przepływ mediów płynnych, jak również ciepła, zimna lub powietrza. Można je również łączyć na wiele sposobów, w tym z nośnikami. Te ostatnie zostały teraz gruntownie zmienione, aby były jeszcze bardziej elastyczne!

 

Nowy proces produkcji lotów Nowe loty z Märtens zastępują starą wersję ze skutkiem natychmiastowym. Atrakcja: Dzięki procesowi druku 3D można je zamówić na dowolny wymiar taśmy z siatką prętową. Ograniczenie do tylko dwóch wymiarów nie ma więc już zastosowania. Ponadto możliwe są teraz dowolne kształty i indywidualne kolory. Oczywiście nadal obowiązuje dopuszczenie do obrotu żywności.

Możliwe obszary zastosowania:

  • Produkty do rozdzielania
  • Systemy mycia i cięcia np. szparagów
  • Transport pochyły
  • Transport pochyły
  • Sortowanie roślin

Nośniki wykonane są z PA 2200 - poliamidu. Jest fizjologicznie nieszkodliwy i charakteryzuje się wysoką sztywnością, twardością i wytrzymałością oraz niskimi wartościami tarcia.

Więcej informacji można znaleźć tutaj:

Paski z plecionki prętowej od Märtens

Napęd do taśm z siatki prętowej