BLOG Maertens
BIEGNIE!

Przygotowanie do produkcji pierników 2023

Rewizja systemu taśm rozrzucających

W wielu branżach sezon adwentowy to pracowity czas. Nie dla tego klienta z południowych Niemiec - bo jako producent pierników sezon świąteczny zaczyna się dla niego dużo wcześniej.
12-mrt-header-revision.jpg

Różne smakołyki na święta są produkowane, pakowane i dostarczane do sprzedawców na wiele tygodni wcześniej. Dlatego bezpośrednio przed i po świętach panuje cisza. Ale nie jest całkowicie spokojny, bo przerwa jest wykorzystywana do przygotowania rocznej produkcji na rok 2023.

W związku z tym naszemu klientowi, producentowi pierników, należał się coroczny przegląd. Dwóch kolegów z firmy Märtens było na miejscu przez kilka dni, aby pomóc w pracach konserwacyjnych. Wszystkie elementy zastosowanego systemu taśm rozsiewających zostały dokładnie sprawdzone pod względem zużycia i w razie potrzeby wymienione. Taka konserwacja zapobiegawcza jest konieczna, ponieważ należy zapewnić bezawaryjne funkcjonowanie systemów w nadchodzącym okresie produkcyjnym.

Systemy taśm rozrzucających firmy Märtens

System taśm rozrzucających jest używany przez tego klienta przed procesem pakowania. Zapewnia on oddzielenie poszczególnych produktów od siebie, dzięki czemu można je prawidłowo i bezproblemowo zapakować.

Więcej o naszych systemach pasów rozrzutowych można przeczytać tutaj:

Systemy taśm rozrzucających firmy Märtens

Od pewnego czasu nasze systemy taśm rozrzucających są dostępne również ze zmiennym rozrzutem w zakresie od 0 do 30 %. Eliminuje to konieczność przestawiania się przy zmianie produktów.

Dowiedz się więcej