BLOG Maertens
W RUCHU

Z Märtensem od 25 lat

Obchodzimy dwa jubileusze istnienia firmy!

Mimo że jako producent taśm przenośnikowych bardzo cenimy sobie ruch: stałość jest dla nas równie ważna. Dlatego utrzymujemy długoterminowe relacje z naszymi klientami - ale także z naszymi pracownikami.
12-mrt-header-jubilaen.jpg

Wielu kolegów jest z nami od wielu lat i dzień w dzień wzbogaca naszą firmę swoim doświadczeniem i umiejętnościami. Dwóch z nich obchodziło w tym roku szczególną rocznicę: 25 lat w Märtens Transportbänder!

Nasza jubilatka Michaela Edinger pracuje przy produkcji taśmy do oplatania prętów. Tutaj jest odpowiedzialna za zaplatanie pasów z prętów, jak również za specjalny artykuł - pas z prętów z końcówkami.

Od praktykantado montera

Carsten Hansen również pracuje w firmie Märtens od 25 lat. Odbył praktykę zawodową jako mechanik przemysłowy w naszym warsztacie szkoleniowym, a następnie rozpoczął pracę w dziale tworzyw sztucznych jako monter techniczny, gdzie jest również odpowiedzialny jako monter za montaż taśm z tworzyw sztucznych na miejscu u naszych klientów. Carsten specjalizował się również w produkcji pasów rozprężnych.

Obaj otrzymali upominek w podziękowaniu za swoje poświęcenie i lojalność. Cieszymy się, że jesteś częścią Märtens!