BLOG Maertens
W RUCHU

Warto!!!

Świadczenia pracownicze w Märtens

Perfekcja techniczna i know-how to jedno, współpraca i motywacja to drugie. Nasze produkty są tak dobre, ponieważ stoi za nimi silny zespół.
01-mrt-header-benefits.jpg

Z wielkim zaangażowaniem koledzy w Märtensie dbają każdego dnia o to, aby nasi klienci otrzymali najlepsze produkty i nienaganną obsługę. Jako pracodawca uważamy, że naszym obowiązkiem jest stworzenie niezbędnych do tego warunków ramowych - a te sięgają od czystego sprzętu do pracy po przyjemną atmosferę i doceniające interakcje.

Jest w nim coś więcej! Nasi pracownicy są naszym najważniejszym kapitałem, ponieważ bez ich doświadczenia i wiedzy nie bylibyśmy w stanie zaoferować produktów, które zapewniają naszym klientom silną wartość dodaną. To uznanie wyraża się w całym szeregu benefitów. Na przykład nasz zespół korzysta z:

  • Płaska hierarchia
  • Zakładowy program emerytalny
  • Bonus świąteczny i wakacyjny
  • 30 dni urlopu
  • 35-godzinny tydzień pracy
  • Leasing rowerów
  • Darmowa kawa
  • Wydarzenia pracownicze

Chcesz poznać więcej szczegółów? W filmie nasi pracownicy opowiadają o tym, jak wygląda praca w Märtens: Oglądaj terazSilni na przyszłość: szkolenia w Märtens Aby mieć dobrą pozycję w dłuższej perspektywie, zawsze patrzymy w przyszłość. Z jednej strony dążymy do długotrwałych relacji z naszymi pracownikami. Tym bardziej jesteśmy dumni, że wielu kolegów jest częścią Märtens od dawna i cieszymy się z każdego jubileuszu firmy, który możemy razem z nimi świętować. Z drugiej strony, kształcenie młodych pracowników jest dla nas priorytetem. Obecnie oferujemy cztery praktyki zawodowe - technolog produkcji (m/k/d), mechatronik (m/k/d), mechanik przemysłowy (m/k/d) oraz pracownik biurowy (m/k/d). Ponadto zainteresowani mają możliwość ukończenia podwójnego programu studiów w administracji biznesowej (B.A.) lub inżynierii przemysłowej (B.Sc.) (m/f/d). W firmie nasi stażyści poznają z pierwszej ręki praktyczną stronę rzeczy i uczymy ich wszystkich podstaw, które będą potrzebne w ich przyszłej karierze. Nasi pracownicy są również zaangażowani jako egzaminatorzy w Izbie Przemysłowo-Handlowej we Flensburgu.