BLOG Maertens
W RUCHU

Anuga FoodTec i CFIA

Rozpoczynamy rok targowy 2024

Po targach jest przed targami: W marcu mamy w kalendarzu dwa najważniejsze wydarzenia, które dzieli zaledwie kilka dni. Do zobaczenia w Kolonii i Rennes?
02-mrt-header-febr-messe.jpg

Aby rozpocząć rok targowy 2024, podróżujemy do Francji, a dokładniej do Rennes. To właśnie tam w dniach 12-14 marca 2024 r. odbędą się CFIA, targi branży rolno-spożywczej. Ponad 1600 wystawców z całego świata spotka się w stolicy Bretanii, aby odkryć najnowsze trendy w zakresie składników, procesów i opakowań. W ubiegłym roku, gdy targi odbywały się w Lyonie, wzięło w nich udział około 20 000 odwiedzających - było więc mnóstwo potencjału do ekscytujących dyskusji! Znajdziesz nas na CFIA Rennes w hali 6, stoisko C50.


Następny przystanek: Kolonia!

Tydzień później podróż trwa nadal i udajemy się do Kolonii. Anuga FoodTec, najważniejsze spotkanie branżowe poświęcone nowym koncepcjom i innowacjom w międzynarodowym przemyśle spożywczym i napojów, otworzy swoje podwoje w metropolii nad Renem w dniach 19-22 marca 2024 roku . Jako wyspecjalizowane targi dostawców, Anuga jest jedynym wydarzeniem na świecie, które obejmuje wszystkie elementy produkcji - takie jak technologia procesowa, technologia napełniania i pakowania, bezpieczeństwo żywności, pakowanie, cyfryzacja i intralogistyka. Jest rzeczą oczywistą, że my w Märtens również tam będziemy i czekamy na interesujące dyskusje na naszym stoisku A070 w hali 07.1 .


Potrzebujesz bezpłatnych biletów?

Z przyjemnością powitamy Cię osobiście na tych dwóch wydarzeniach i w razie potrzeby zapewnimy bezpłatne bilety. Wystarczy skontaktować się z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: info(at)maertens.de.