BLOG Maertens
JAK ...

Liczy się każdy milimetr!

Nowe średnice przewodów w Märtens

Nieustannie pracujemy nad dalszym ulepszaniem naszych produktów i usług. Niedawno wprowadzona zmiana dotyczyła naszych przewodów - co ma dla Ciebie pewne zalety!
01-mrt-header-drahtdurchmesser.jpg

Jednym z naszych celów jest ciągła optymalizacja zaopatrzenia, aby móc zaoferować naszym klientom wysoką dostępność i uczciwe ceny. Z tego powodu zdecydowaliśmy się produkować i dostarczać wszystkie istniejące elementy z drutu ze stali sprężynowej o średnicy drutu 0,90 mm w ø 1,00 mm ze skutkiem natychmiastowym.


Nowa średnica przewodów w Märtens

Zwiększenie średnicy o 0,1 mm nie spowoduje żadnych problemów w systemie. Warto wiedzieć: Istniejące koła łańcuchowe lub elementy odchylające również mogą być nadal używane bez ograniczeń. Ponadto zakładamy, że zmiana ta doprowadzi również do wydłużenia żywotności.


Pasy z siatki prętowej od Märtens

Higieniczne i łatwe w montażu: nasze pasy z siatki prętowej są prawdziwie wszechstronne i stanowią jeden z flagowych produktów w naszym portfolio. Dzięki swojej przepuszczalnej strukturze nadają się do procesów enrobingu, glazurowania i rozpraszania. Pasy z siatki prętowej mogą również wytrzymać temperatury od -80°C do +280°C, więc pieczenie, chłodzenie lub zamrażanie nie stanowią problemu dla tej kategorii produktów.


Nasze prętowe taśmy siatkowe są ogólnie dostępne w trzech kategoriach:

  • ECO - ekonomiczna wersja do standardowych zastosowań
  • ELT (Extended Life Time) - dodatkowe krótkie pojedyncze oczka zapewniają więcej punktów węzłowych i zwiększoną stabilność
  • Zakrzywiona taśma prętowa - do zmian kierunku i transportu po łuku

Więcej informacji o taśmach prętowych firmy Märtens