BLOG Maertens
BIEGNIE!

Nie podejmuj żadnego ryzyka:

Koncentrujemy się na bezpieczeństwie IT

Bezpieczeństwo jest naszym najwyższym priorytetem! Dotyczy to bezpieczeństwa pracy naszych pracowników, ale także naszych danych i systemów informatycznych. Dlatego podjęliśmy różne środki we współpracy z naszym partnerem SH4U.
01-mrt-header-it.jpg

Zagrożenie cyberatakami rośnie i dotyczy coraz większej liczby firm. Właściwa ochrona jest niezbędna, ponieważ na przykład konsekwencje oprogramowania ransomware mogą być katastrofalne. Zdecydowaliśmy się chronić naszą infrastrukturę IT przed tym zagrożeniem - za pomocą dostosowanego rozwiązania bezpieczeństwa od SH4U.

Centralnym elementem naszej strategii bezpieczeństwa jest wykorzystanie platformy ochrony punktów końcowych SentinelOne. Oferuje ona zaawansowane, wspierane przez sztuczną inteligencję wykrywanie zagrożeń w czasie rzeczywistym i umożliwia prewencyjną reakcję na potencjalne ataki. W ten sposób zapewniamy, że wszystkie urządzenia końcowe, od stacji roboczych po serwery, są skutecznie chronione przed złośliwym oprogramowaniem, oprogramowaniem ransomware i innymi złośliwymi programami w odpowiednim czasie. Platforma wykorzystuje zaawansowaną analizę behawioralną do wykrywania i blokowania podejrzanej aktywności, zanim zdąży ona wyrządzić szkody.

Dzięki integracji sztucznej inteligencji platforma może nie tylko wykrywać ataki, ale także podejmować natychmiastowe środki zaradcze. Umożliwia to szybką izolację i usunięcie złośliwych elementów, zanim zdążą rozprzestrzenić się w sieci.


Zawsze na bieżąco

Ponieważ postęp technologiczny nie stoi w miejscu, my i specjaliści w SH4U zawsze aktualizujemy naszą strategię bezpieczeństwa IT. Regularne aktualizacje oprogramowania zabezpieczającego i szkolenia dla naszych pracowników zapewniają, że wszyscy zaangażowani są zaznajomieni z najnowszymi osiągnięciami i najlepszymi praktykami. Pomaga to zminimalizować lukę w zabezpieczeniach, która często może być spowodowana błędem ludzkim. W ten sposób możemy nadal wprowadzać innowacje jako firma i z ufnością patrzeć w przyszłość.