BLOG Maertens
W RUCHU

Życzenia świąteczne

Märtens życzy wesołych świąt

Gdzie się podział czas? To pytanie słyszymy niemal codziennie w grudniu. Jesteśmy również zaskoczeni tym, jak szybko zbliżają się święta i Sylwester.
12-mrt-header-weihnachtsgruss.jpg

Po raz kolejny kończy się wyjątkowy rok - z wieloma wyzwaniami i ekscytującymi projektami, lojalnymi stałymi klientami i innowacyjnymi produktami. Po latach pandemii cieszymy się, że liczne targi w końcu znów się odbywają. Byliśmy w Düsseldorfie na Interpack, w Monachium na iba, zaprezentowaliśmy naszą firmę na Gulfood w Dubaju i uczestniczyliśmy w innych wydarzeniach. Fakt, że ten dialog - z klientami i innymi decydentami - jest znów możliwy, jest dla nas wielką ulgą, ponieważ sprzyja dalszemu rozwojowi całej branży.

W ostatnich miesiącach wiele wydarzyło się również w naszej firmie. Temat zrównoważonego rozwoju nadal nas zajmuje. Nasz system fotowoltaiczny dostarczał nam przyjazną dla środowiska energię w wiele słonecznych dni. W czerwcu udało nam się nawet po raz pierwszy odnotować dzień neutralny dla klimatu i całkowicie pokryć nasze zapotrzebowanie na energię elektryczną z własnej produkcji. Przeszliśmy już długą drogę, ale mamy więcej planów - możesz być podekscytowany!

Nasze portfolio produktów również stale się rozwija. Nasz prętowy pas siatkowy z przelotkami oferuje teraz jeszcze większą elastyczność. Dzięki procesowi druku 3D można je zamówić w dowolnym wymiarze, a indywidualne kształty i kolory są teraz również możliwe.


Dzielenie się radością i nadzieją

Ostatnie miesiące były dla wielu osób trudne i z pewnością nie zawsze łatwe. Tygodnie Adwentu to czas, w którym nie tylko zdajemy sobie sprawę z naszych przywilejów, ale także myślimy o tych, którzy mają mniej szczęścia. Dlatego w tym roku przekazujemy naszą tradycyjną świąteczną darowiznę na rzecz Asante e.V. Stowarzyszenie organizuje sponsoring szkolny dla dzieci w regionie Tiwi w Kenii, organizuje i rozdaje posiłki oraz pokrywa koszty leczenia.


Perspektywy na rok 2024

Zbliżający się przełom roku jest jednak również powodem i okazją do ostrożnego spojrzenia na nadchodzące miesiące. Sytuacja na świecie pozostaje niestabilna, ale pozostajemy optymistami. Jako firma jesteśmy podekscytowani, aby zobaczyć, co przyniesie nam nowy rok 2024 - ponieważ mamy wiele planów! Oczywiście ponownie weźmiemy udział w wielu targach branżowych. Zanotuj daty już teraz:

  • CFIA w Rennes, Francja, 12-14.03.24 r.
  • Anuga Foodtec w Kolonii, 19-22 marca 2024 r.
  • Gulfood Manufacturing w Dubaju, 05.-07.11.2024 r.

Cały nasz zespół chciałby podziękować za zaufanie, jakim nas obdarzyliście i z niecierpliwością czekamy na współpracę z Wami w przyszłości. Ale na razie życzymy Wesołych Świąt i szczęśliwych wakacji z najbliższymi!