BLOG Maertens
W RUCHU

Märtens na targach Gulfood Manufacturing 2023

Zobaczymy się w Dubaju?

Tuż przed końcem roku nadchodzi prawdziwe wydarzenie targowe: w dniach 7-9 listopada 2023 r. branża spożywcza spotka się na Gulfood Manufacturing 2023 w Dubaju.
10-mrt-header-messe-dubai.jpg

Targi Gulfood Manufacturing odbywają się co roku i są uważane za jedne z największych na świecie targów dla profesjonalnego przemysłu przetwórstwa napojów i żywności.

Modne tematy zrównoważonego rozwoju, cyfryzacji i rosnących wymagań klientów stanowią wyzwania dla całej branży - co sprawia, że takie możliwości promowania wymiany międzynarodowej są tym bardziej pożądane. Reprezentowane są między innymi obszary opakowań, rozwiązań w zakresie łańcucha dostaw, składników i składników, przetwarzania, a także kontroli i automatyzacji. W tym roku w targach bierze udział ponad 2000 wystawców z ponad 69 krajów.

Odwiedź nas na stoisku S1-F7 w hali Sheikh Saeed Hall 1.

Oczywiście my z Märtens Transportbänder również udamy się do Zatoki Arabskiej i zaprezentujemy naszą gamę produktów. Znajdziesz nas na stoisku S1-F7 w hali Sheikh Saeed Hall 1. W naszym bagażu mamy klasyczne produkty z zakresu plastikowych taśm przenośnikowych i metalowych taśm przenośnikowych, a także informacje na temat naszych systemów taśm rozpierających. Oczywiście wszystkim zainteresowanym zaprezentujemy również nasze najnowsze innowacje: Popychacze do taśm z siatki prętowej, które produkujemy przy użyciu nowatorskiego procesu drukowania 3D, dzięki czemu możliwe jest uzyskanie niemal każdego pożądanego kształtu.

Z niecierpliwością czekamy na Państwa w Dubaju w Dubai World Trade Centre!