BLOG Maertens
W RUCHU

Märtens na targach iba 2023 w Monachium

Witaj, przemyśle spożywczy!

Nawiąż kontakty, śledź nowe trendy i oczywiście zaprezentuj innowacje z House of Märtens: Już nie możemy się doczekać iba w dniach 22-26.10.2023 w Monachium!
09-mrt-header-messe.jpg

Od momentu powstania w 1949 r., międzynarodowe targi piekarnicze iba stały się jednymi z wiodących na świecie targów branży piekarniczej, cukierniczej i przekąskowej.

W tym roku branża ponownie spotka się w Monachium, aby wymienić się pomysłami na najwyższym profesjonalnym poziomie. Oprócz najnowszych trendów w żywności, w tym roku szczególnie ważne są tematy cyfryzacji, zrównoważonego rozwoju i zapewnienia jakości.

To, co czyni targi iba jeszcze bardziej wyjątkowymi, to ich kompleksowy zakres usług. Przedstawiciele branży ze wszystkich istotnych sektorów będą obecni - niezależnie od tego, czy chodzi o opakowania, surowce, logistykę, optymalizację procesów czy analitykę. Jako ceniony od dziesięcioleci partner przemysłu spożywczego, jesteśmy oczywiście częścią tego wydarzenia targowego! Można nas znaleźć na targach iba w dniach 22-26.10.2023na stoisku C1/431.

Odwiedź nas na targach iba na stoisku C1/431

Niezależnie od tego, czy chodzi o pieczenie czy chłodzenie, oblewanie czy transport, oddzielanie czy łączenie: Mamy odpowiednie przenośniki taśmowe i systemy do niemal każdego procesu w produkcji żywności. Skorzystamy z okazji, aby szczegółowo poinformować o naszym portfolio, na przykład o naszych taśmach plecionych z prętów ELT, taśmach zakrzywionych z tworzywa sztucznego lub systemach rozprowadzania. Z przyjemnością zaprezentujemy również naszą najnowszą innowację, przelotki do prętowych taśm siatkowych, które produkujemy przy użyciu innowacyjnego procesu drukowania 3D.

Z niecierpliwością czekamy na Państwa w Monachium!