BLOG Maertens
ZESPÓŁ M

Rozpoczęcie treningu w Märtens

Do życia zawodowego!

Sygnał startowy dla nowego, ekscytującego etapu życia: młodzi koledzy również rozpoczną szkolenie lub studia dualne w Märtens w 2023 roku. Bardzo się z tego cieszymy!
09-mrt-header-azubis.jpg

Szkolenie młodych ludzi zawsze było priorytetem w naszej firmie. Chcemy zapewnić naszym stażystom wysokiej jakości praktyki zarówno w dziedzinie technicznej, jak i handlowej, gdzie nie tylko uczą się wszystkich niezbędnych podstaw do przyszłej kariery, ale także dalej się rozwijają.

Dlatego z radością witamy kilka nowych twarzy na początku tegorocznego programu szkoleniowego! Należą do nich Lea Foese, która kończy u nas szkolenie na technika mechatronika, oraz przyszły mechanik przemysłowy Cedric Leuchter. Witamy w zespole!

Ponadto dwóch kolegów rozpoczyna podwójne studia: Mats Hoffmann-Timm dołączy do nas w październiku, zdobywając dwa stopnie naukowe w jednym. Jego podwójny program studiów w zakresie administracji biznesowej obejmuje 2,5-letni staż jako urzędnik przemysłowy i tytuł Bachelor of Arts w zakresie administracji biznesowej po trzech latach.

Fynn-Niklas Leibel również podejmuje podwójne studia w zakresie inżynierii przemysłowej, aby uzyskać tytuł licencjata nauk ścisłych. Nawiasem mówiąc, nie jest to nieznana twarz, ponieważ wcześniej był praktykantem mechanika przemysłowego w naszym warsztacie. Jakiś czas temu udzielił nam szczegółowego wywiadu i opowiedział, jak trafił do Märtens:

Wywiad z Fynn-Niklas Leibel

Jak właściwie wygląda praca w Märtens? Nasi koledzy chętnie dzielą się swoimi doświadczeniami:

Jannis Schneiders, praktykant mechaniki przemysłowej

Tony Gibson, Area Slaes Manager

Heino Müller, kierownik warsztatu