BLOG Maertens
W RUCHU

Märtens w Dubaju

Recenzja Gulfood Manufacturing 2022

Po długiej przerwie, w listopadzie wreszcie mogliśmy ponownie zaprezentować się na targach: Tym razem gościliśmy na targach Gulfood Manufacturing w Dubaju.
12-mrt-header-gulfood.jpg

Metropolia nad Zatoką Perską od 2014 roku co roku w listopadzie gości jedne z wiodących targów dla branży spożywczej. W tym roku w Dubai World Trade Center reprezentowanych było około 1600 wystawców z ponad 60 krajów. Główne punkty targów to przede wszystkim technologia i maszyny spożywcze, dodatki do żywności, procesy produkcyjne, technika i materiały opakowaniowe, technika magazynowania, logistyka, technika chłodnicza oraz dodatki i środki do pieczenia.

W środku tego wszystkiego był również zespół Märtens, który w końcu mógł ponownie osobiście zaprezentować swoje produkty i rozwiązania. Udział na wspólnym niemieckim stoisku Gulfood Manufacturing w Dubaju zakończył się pełnym sukcesem. Z wieloma klientami i zainteresowanymi osobami mogliśmy porozmawiać o nowych projektach i już nie możemy się doczekać ich realizacji!

Przy okazji: Będziemy również uczestniczyć w Gulfood Manufacturing w Dubaju w 2023 roku, który odbędzie się w dniach 8-11 listopada 2023 roku w Dubai International Convention & Exhibition Centre - Dubai World Trade Centre (DWTC).