BLOG Maertens
ZESPÓŁ M

Nowe twarze

Wzmocnienie dla zespołu Märtens

Zrobić karierę w firmie o międzynarodowej renomie? Być częścią silnego zespołu o płaskiej hierarchii? Z dobrym wynagrodzeniem i szerokim zakresem świadczeń pracowniczych? Dzięki Märtens to możliwe!
06-mrt-header-juni-neue-ma.jpg

Cieszymy się, że nasz zespół stale się powiększa i że możemy powitać nowych kolegów. Malte Kleinschmidt dołączył do naszego zespołu w dziale taśm plastikowych. 23-latek ukończył praktykę jako mechanik przemysłowy w Stadtwerke Flensburg i dołącza do nas jako monter techniczny. To wspaniałe, że Malte wykorzystuje teraz swoją wiedzę w naszej firmie!

Chcielibyśmy również powiedzieć "Hjertelig velkommen" Janie Rerup! Zanim do nas dołączyła, pracowała jako menedżer ds. kluczowych klientów w branży mebli biurowych, a teraz wnosi swoje doświadczenie do naszego wewnętrznego zespołu sprzedaży. Mówi płynnie po duńsku i dlatego będzie odpowiedzialna za klientów z regionu skandynawskiego. Jest jednak również odpowiedzialna za kilka regionów w Niemczech.

To się opłaca

Cenimy zaangażowanie i entuzjazm - i zachęcamy do tego atrakcyjnymi świadczeniami pracowniczymi. W ten sposób z przyjemnością tworzymy niezbędne warunki ramowe, aby nasi koledzy czuli się jak w domu. Obejmuje to dla nas nie tylko aspekty czysto finansowe, ale także przyjemną kulturę korporacyjną, współpracę opartą na szacunku i nowoczesne środowisko pracy. Dowiedz się więcej o benefitach pracowniczych w Märtens tutaj:

To się opłaca!

Szukasz nowego wyzwania? Zapoznaj się z naszymi aktualnymi ofertami pracy:

Kariera w Märtens