BLOG Maertens
JAK ...

Nowe wideo Märtens na YouTube:

Prowadzenie i pozycjonowanie na prętowych taśmach siatkowych

Jak zapobiec ślizganiu się produktów podczas transportu lub na zboczach? Czy mogę dodać takie elementy do mojego pasa siatkowego na wędki w późniejszym terminie? Odpowiadamy na te pytania w nowym filmie!
08-mrt-header-sgb.jpg

Nie możemy powtarzać tego wystarczająco często: nasze taśmy z oplotem prętowym są absolutnie wszechstronne i nadają się do wielu procesów produkcyjnych. Od obtaczania i posypywania po pieczenie i chłodzenie - te taśmy przenośnikowe potrafią (prawie) wszystko.

Dlatego w naszym bieżącym klipie na YouTube poświęcamy się tej grupie produktów. Szczegółowo chodzi o dokładne prowadzenie i pozycjonowanie produktów na taśmie z siatki prętowej. W tym celu zaprojektowaliśmy taśmy z punktami, garbami lub rynnami, dzięki czemu produkty mogą być trzymane, prowadzone, pozycjonowane lub podnoszone na taśmie z siatki prętowej. Oferujemy również możliwość łączenia różnych geometrii w celu przytrzymywania kulek w gniazdach lub zapobiegania ześlizgiwaniu się produktów.

 

Elastyczność drukarki 3D

Możliwości rozszerzają profile nośne, które produkujemy w innowacyjnej technologii druku 3D. Mogą być one produkowane w dowolnym kształcie i kolorze, a także mogą być montowane w taśmach z siatki prętowej. Profile wykonane są z PA 2200 - poliamidu. Materiał ten jest fizjologicznie nieszkodliwy i charakteryzuje się wysoką sztywnością, twardością i wytrzymałością, a także niskimi wartościami tarcia.

Cały film można obejrzeć na YouTube:

MÄRTENS Clips VII Prowadzenie i pozycjonowanie

 

Nasze samouczki: Jest jeszcze więcej do zobaczenia!

Regularnie prezentujemy specjalne cechy naszych produktów na YouTube, odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania i udzielamy praktycznych wskazówek dotyczących codziennej produkcji. Zebraliśmy tutaj odpowiednie artykuły na blogu i linki do filmów:

Samouczki YouTube od Märtens Transportbändern

Nie chcesz przegapić więcej klipów? Nie ma problemu, subskrybuj nasz kanał, aby być na bieżąco. Warto, bo w następnym odcinku poświęcimy się zakrzywionym pasom siatkowym.

Subskrybuj Märtens na YouTube