BLOG Maertens
Najlepsza praktyka

Sprytne rozwiązanie

Taśmy siatkowe ELT używane w Lipsia Automation

Nasze taśmy plecione z prętów ELT przekonują wieloma zaletami i szerokim zakresem zastosowań. Wielu naszych klientów, takich jak firma Lipsia Automation GmbH z Brandis koło Lipska, również jest entuzjastycznie nastawionych.
08-mrt-header-lipsia.jpg

Lipsia Automation, założona w 1995 roku jako firma zajmująca się inżynierią mechaniczną, specjalizuje się obecnie w niestandardowych rozwiązaniach w zakresie obsługi i pakowania. Podobnie jak my, firma z Brandis koło Lipska obsługuje głównie klientów z branży spożywczej w kraju i za granicą.

Zespół polega na zaletach naszej taśmy siatkowej ELT (Extended Life Time), która ma więcej węzłów dzięki dodatkowym, krótkim oczkom, co z kolei prowadzi do zwiększonej stabilności i większej absorpcji siły. Jednak Lipsia Automation myśli jeszcze dalej, ponieważ firma opracowała wewnętrzny standard w dziedzinie taśm siatkowych ELT.

Pavel Rucky, kierownik projektu w Lipsia Automation, wyjaśnia: "Zawsze używamy tej samej głównej siatki i regulujemy szerokość taśmy za pomocą różnych ilości oczek i różnych długości małych oczek ELT". Wynikająca z tego korzyść: zawsze można użyć tego samego klipsa ELT.

Instrukcję niekończącego się łączenia taśm siatkowych z klipsami ELT można znaleźć tutaj:

Instrukcja łączenia bez końca

Chcesz przyjrzeć się bliżej? Nie ma problemu - obejrzyj nasz film instruktażowy:

Łączenie taśm do splatania prętów ELT za pomocą klipsów ELT.

Więcej szczegółów na temat naszych taśm do zaplatania wędek zebraliśmy tutaj:

Taśma do oplatania wędek ELT od Märtens

Nowy film od Märtens:

Nasze taśmy do zaplatania wędek ECO i ELT