BLOG Maertens
JAK ...

Nowe wideo na Youtube:

Wszystko o krzywiznach taśmy siatkowej

Chcesz pójść w nowym kierunku? Nie ma problemu z naszymi zakrzywionymi pasami siatkowymi! W naszym nowym filmie przyglądamy się bliżej tej kategorii produktów.
04-mrt-header-april-sgb-kurve.jpg

Ogólnie rzecz biorąc, bezpośrednia droga jest zawsze najlepsza. Jednak zmiana kierunku może być również przydatna i konieczna w produkcji. Z myślą o takich przypadkach opracowaliśmy naszą zakrzywioną taśmę siatkową, która z łatwością obsługuje kąty od 30° do 180°. Dzięki wytrzymałym materiałom - stal sprężynowa, stal nierdzewna lub K2390 - taśma siatkowa z zakrzywionym prętem jest wszechstronna i może być również używana do gorących lub tłustych produktów w temperaturach produkcyjnych do 280 °C.

Konstrukcja przenośnika taśmowego opiera się na podziałce, która zwiększa się w kierunku promienia zewnętrznego. Taśmy z siatką dzieloną nadają się do transportu mniejszych produktów, ponieważ odległość między oczkami na zewnętrznym promieniu nie jest zbyt duża. Warto wiedzieć: Zakrzywione pasy siatkowe są produktami dostosowanymi do indywidualnych potrzeb, co oznacza, że możliwe są prawie wszystkie promienie i podziałki.

Cały film jest już dostępny na naszym kanale YouTube:

MÄRTENS Klipy VIII: Zakrzywiony pas z siatki prętowej

Nie chcesz przegapić więcej filmów? Zasubskrybuj nasz kanał!

Tutaj znajdziesz również wszystkie inne klipy, które opublikowaliśmy do tej pory. Niezależnie od tego, czy chodzi o różnice między ELT i ECO, interesujące fakty dotyczące prowadzenia i pozycjonowania, czy też szczegóły dotyczące naszych elementów odchylających: spójrz!