BLOG Maertens
W RUCHU

Pierwsze targi wyróżniają się w 2024 roku

Anuga FoodTec i CFIA

Marzec był pracowitym miesiącem, ponieważ w programie znalazły się pierwsze targi w tym roku. Nasz zespół udał się najpierw do Rennes, a kilka dni później do Kolonii.
04-mrt-header-april-messe_02.jpg

CFIA to jedne z najważniejszych targów branży rolno-spożywczej, które co roku odbywają się w innym miejscu. Tym razem wystawcy i odwiedzający udali się do bretońskiej stolicy Rennes, aby poznać i wymienić się informacjami na temat najnowszych trendów w zakresie składników, procesów i opakowań.

Zespół Märtens Transportbänder udał się następnie do Kolonii, aby wziąć udział w Anuga FoodTec. Międzynarodowe targi dostawców dla przemysłu spożywczego odbywają się co trzy lata i za każdym razem wyznaczają standardy w branży. To jedyne targi na świecie, które obejmują wszystkie aspekty produkcji żywności - i oczywiście firma taka jak nasza nie może ich przegapić!


To były główne tematy rozmów

Oba targi zakończyły się dla nas pełnym sukcesem! Nasi koledzy byli w stanie przeprowadzić wiele interesujących dyskusji. Oczywiście odwiedzający byli szczególnie zainteresowani naszym systemem zmiennego rozrzutu i różnymi taśmami przenośnikowymi wykonanymi z metalu lub tworzywa sztucznego. Pojawiło się również wiele zapytań o nasz kanał chłodzący i taśmy rentgenowskie. Te ostatnie są wykonane z przezroczystego silikonu, półprzezroczystej tkaniny i mają powierzchnię z wypustkami, dzięki czemu idealnie nadają się do stosowania z robotami zbierającymi na liniach pakujących.


Pod mikroskopem: Eksponaty

Na naszych stoiskach targowych było również wiele eksponatów, które przyciągały uwagę. Mieliśmy nasz system zmiennego rozrzutu, system zakrzywiania taśm z siatki prętowej i taśmy z siatki prętowej o różnych geometriach końcówek i nośników z drukarki 3D w naszym bagażu.

Chcielibyśmy podziękować naszym kolegom na miejscu, a także wszystkim odwiedzającym i klientom za urozmaicone i udane dni na targach!