BLOG Maertens
W RUCHU

Oczekiwany z niecierpliwością

Nowe stacje ładowania elektrycznego w Märtens we Flensburgu

Jeśli chodzi o zrównoważony rozwój, lubimy wcisnąć gaz do dechy - ale oczywiście w sposób przyjazny dla klimatu! Aby zapewnić, że nasi pracownicy zawsze podróżują z niską emisją spalin, niedawno uruchomiliśmy dodatkowe stacje ładowania elektrycznego w naszym zakładzie we Flensburgu.
05-mrt-header-mai-ladesaeulen.jpg

Duża część naszego zespołu dojeżdża do pracy rowerem, co jest zarówno sportowe, jak i przyjazne dla środowiska. Chętnie to wspieramy, oferując opcję leasingu rowerów. Umożliwia to naszym pracownikom leasing wysokiej jakości dwukołowców i rowerów elektrycznych jako rowerów służbowych na korzystnych warunkach.

Stworzyliśmy jednak również przyjazną dla klimatu alternatywę dla kolegów, którzy często podróżują samochodem w celach służbowych. Jakiś czas temu informowaliśmy na blogu o uruchomieniu ośmiu nowoczesnych stacji ładowania pojazdów elektrycznych. Pełny artykuł można przeczytać tutaj: 

Zrównoważony rozwój na drodze: e-mobilność w Märtens


Naładuj i ruszaj w drogę

W międzyczasie konsekwentnie realizowaliśmy naszą strategię na rzecz bardziej zrównoważonego rozwoju i rozszerzyliśmy zarówno naszą flotę, jak i zakres punktów ładowania. Obecnie mamy łącznie 12 punktów ładowania, które są zasilane neutralną dla klimatu energią elektryczną z naszego systemu fotowoltaicznego. Nawiasem mówiąc, są one dostępne nie tylko dla naszych pracowników, klientów i gości, ale także dla wszystkich kierowców samochodów elektrycznych, którzy chcą zrobić sobie krótką przerwę na ładowanie.

Z punktów ładowania korzystają jednak głównie nasi koledzy, ponieważ nasza firmowa flota w pełni elektrycznych samochodów stale rośnie. Obecnie po drogach jeździ siedem e-mobili Märtens, a ósmy wkrótce pojawi się na naszym placu.