BLOG Maertens
W RUCHU

Pełen sukces

To była iba 2023 w Monachium

Pięć wypełnionych po brzegi dni targowych w Monachium dobiegło końca: W dniach 22-26 października 2023 r. nasz zespół był obecny na targach iba w Monachium, aby zaprezentować nasze taśmy przenośnikowe szerokiej publiczności.
11-mrt-header-iba.jpg

Dla nas międzynarodowa wystawa piekarnicza iba, wiodące światowe targi piekarnicze, cukiernicze i przekąskowe, była pełnym sukcesem. Wraz z innymi decydentami i graczami z całej branży cieszyliśmy się z interdyscyplinarnej wymiany. Mogliśmy zaprezentować nasze najnowsze innowacje naszym klientom i wielu zainteresowanym stronom, przeprowadzić liczne dyskusje i nawiązać wiele nowych kontaktów.

Wiele obiektów do obejrzenia

Szczególnie dużym zainteresowaniem cieszył się nasz pas z siatki prętowej, który odwiedzający mogli zobaczyć na żywo na miejscu. Dzięki różnym wersjom produktu, bogactwo wariantów tego uniwersalnego talentu szybko stało się jasne. Pokazaliśmy pasy z siatki prętowej w wersjach ECO i ELT, a także w połączeniu z naszymi innowacyjnymi plastikowymi nośnikami, garbami lub korytami.

Pasy prętowe firmy Märtens

Zmienny system wysiewu z taśmą wysiewającą LW również spotkał się z dużym entuzjazmem. Opracowany przez nas materiał taśmy ułatwia montaż taśmy, skraca czas przestoju podczas wymiany taśmy, a także zwiększa żywotność łańcuchów i profili prowadzących instalacji.

Więcej o naszych systemach taśm rozrzucających

W naszym bagażu znajdował się również system krzywkowy 90° z niebieskim pasem krzywkowym PU, a także różne silikonowe pasy formujące, pasy przenośnikowe PU i zestawy napędowe.