BLOG Maertens
Najlepsza praktyka

Taśma PU z pełną ochroną krawędzi

Wszechstronne bezpieczeństwo

Nasze plastikowe taśmy przenośnikowe imponują solidnością, trwałością i wszechstronnością. Chętnie pomożemy naszym klientom zdecydować, który projekt produktu najlepiej nadaje się do określonego celu.
11-mrt-header-pu-band-vollkantenschutz.jpg

Nasi eksperci są również gotowi do rozwiązywania problemów, jeśli chodzi o wydłużenie żywotności, unikanie częstych napraw lub poprawę jakości i bezpieczeństwa produktu. Dlatego też byliśmy natychmiast gotowi do działania, gdy klient z regionu Berlina/Brandenburgii skontaktował się z naszym kolegą i kierownikiem sprzedaży Dietmarem Hesselem.

Firma produkuje świeże owoce i warzywa dla sprzedawców detalicznych w Berlinie i Brandenburgii. Klient wykorzystuje w swojej produkcji taśmę przenośnikową PU. Ze względu na wysoką wilgotność i codzienne korzystanie z myjki wysokociśnieniowej, taśma oddzielała się - tj. wierzchnia warstwa PU złuszczała się - a na krawędziach taśmy tworzyły się fale.

Dietmar Hessel natychmiast znalazł właściwą alternatywę. "Zarekomendowaliśmy klientowi taśmę PU (PU-J/2) z pełnym zabezpieczeniem krawędzi, aby lepiej chronić krawędź taśmy przed oddzielaniem się warstwy" - wyjaśnia wybrane rozwiązanie. "Zapobiegło to problemom i znacznie wydłużyło żywotność taśm PU".

Plastikowe taśmy przenośnikowe od Märtens

Plastikowe taśmy przenośnikowe są u nas dostępne w wielu różnych wersjach. Dzięki specjalnym surowcom łączą one trwałość i elastyczność w jednym produkcie, co czyni je prawdziwie wszechstronnymi.

Dowiedz się więcej o naszych taśmach przenośnikowych PU tutaj:

Taśmy przenośnikowe PU