BLOG Maertens
W RUCHU

Pod koniec roku targowego:

Jak wyglądało Gulfood Manufacturing 2023

Tuż przed sezonem adwentowym na nasz zespół czekało wyjątkowe wydarzenie targowe: Gulfood Manufacturing odbyło się w Dubaju w dniach od 7 do 9 listopada 2023 roku.
12-mrt-header-guldfood.jpg

Gulfood Manufacturing w Dubai International Convention & Exhibition Centre - Dubai World Trade Centre (DWTC) to jedne z najważniejszych na świecie targów przetwórstwa spożywczego, technologii pakowania i składników. Zarówno na wystawie, jak i podczas licznych prezentacji, warsztatów i konkursów: Najważniejsi decydenci w branży są wszędzie. Nacisk kładziony jest na interdyscyplinarny dialog, nawiązywanie nowych kontaktów i przekazywanie najnowszych trendów. Jeśli chodzi o tematy, w tym roku skupiono się na składnikach, procesach produkcyjnych, przetwarzaniu żywności, przechowywaniu i pakowaniu żywności.

Zakończenie sezonu targowego w Dubaju

Oczywiście zespół sprzedaży taśm przenośnikowych Märtens również udał się do Zatoki Perskiej, aby zaprezentować nasze produkty i rozwiązania na targach Gulfood Manufacturing. Niezależnie od tego, czy chodzi o plastikowe czy metalowe taśmy przenośnikowe, taśmy rozprowadzające, przeloty, elementy odchylające czy systemy taśm rozprowadzających, oferujemy sprytne i ekonomiczne rozwiązania dla niemal każdego procesu.

To po raz kolejny przyciągnęło wielu odwiedzających na nasze stoisko, umożliwiając nam przeprowadzenie wielu interesujących dyskusji i poznanie nowych potencjalnych partnerów. Z niecierpliwością czekamy na kolejne targi, które odbędą się w 2024 roku!