Czasami wąsko-, czasami szerokozakresowe, czasami z drutu okrągłego, czasami płaskiego, nasze metalowe taśmy transportowe są wzorcowe w długim okresie czasu i transportowaniu swojego ładunku.

Od smażenia do zamrażania, nasza szeroka spiralna taśma łącząca o przepuszczalnej konstrukcji i prostym przebiegu okazuje się być trwałym wyborem - czy to ze stali nierdzewnej, czy z różnych gatunków stali.

Nasza taśma z oczkami z drutu o typowej przepuszczalnej konstrukcji wykonana jest z oczek z drutu i gładkich poprzeczek. Jednocześnie jest ona bardzo stabilna i dlatego nadaje się do przenoszenia ciężkich produktów.

W przypadku dużych sił rozciągających Märtens poleca naszą wąską taśmę z ogniwami spiralnymi, która również zyskuje punkty w zakresie prostoliniowości.

Dla lżejszych produktów dobrze nadaje się niedroga taśma z siatki drucianej, której segmenty są połączone w prosty sposób za pomocą prętów.

Nasza płaska, walcowana taśma do pieców jest, jak sama nazwa wskazuje, zoptymalizowana do stosowania w piecach. Tutaj gładka powierzchnia pieczenia jest tak samo ważna jak rozprowadzenie ciepła czy skrócenie czasu pieczenia dzięki niewielkiej grubości.

Nie widzisz odpowiedniego pasa do wszystkich linków i oczek? Nie ma problemu!!! Nasz kompetentny personel z przyjemnością poleci odpowiedni produkt do Twojej aplikacji. Nawiążmy dialog, aby wspólnie znaleźć rozwiązania!

Przy okazji: Märtens Transportbänder produkuje pasy zarówno z metalu, jak i z tworzywa sztucznego, dzięki czemu charakteryzuje się szczególnie szerokim portfolio. Dlatego proszę skorzystać również z okazji, aby dowiedzieć się o innych naszych produktach poniżej na tej stronie lub w osobistej rozmowie.

Kontakt