BLOG Maertens
W RUCHU

Wizyta w Düsseldorfie

Tak wyglądały targi interpack 2023

Oczekiwanie na pierwszą w tym roku atrakcję targową było wielkie, a oczekiwania zostały w pełni spełnione: Wystawcy i zwiedzający byli zachwyceni interpack 2023!
05-mrt-header-interpack.jpg

Przez cały tydzień odwiedzający Düsseldorf mogli zapoznać się z najnowszymi trendami w dziedzinie opakowań, maszyn pakujących i przetwórstwa. W tym roku udział wzięło ponad 2700 wystawców z pięciu kontynentów, podkreślając po raz kolejny, że wydarzenie to jest jednym z obowiązkowych terminów w branży. Nic dziwnego, skoro ostatni interpack odbył się w 2017 roku, gdyż regularny termin w 2020 roku został odwołany z powodu pandemii.

Najważniejsze wydarzenie targowe w metropolii nad Renem

Wszystkie sektory użytkowników dostały swoje pieniądze - żywność, napoje, słodycze i wypieki, farmaceutyki, kosmetyki, artykuły nieżywnościowe i przemysłowe. Również megatrendy digitalizacji i zrównoważonego rozwoju, które stają się coraz bardziej istotne we wszystkich gałęziach przemysłu, były wszędzie szczególnie obecne.

 

Märtens w centrum uwagi

Nasz zespół ekspertów z Märtens oczywiście nie przegapił tego wydarzenia. Na naszym stoisku D74 w hali 3 mogliśmy przeprowadzić wiele ciekawych rozmów i nawiązać nowe, ekscytujące kontakty. Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się nasze najnowsze innowacje: system pasów o zmiennym rozrzucie oraz nośniki do pasów z plecionki prętowej, które produkujemy w innowacyjnym procesie druku 3D.

Więcej na ten temat można przeczytać tutaj:

Nowe technologie dla pasów rozprężnych

Nowa taśma z siatki prętowej z przelotami z drukarki 3D

 

Harmonogram targów jest ustalony

Jak wszyscy wiemy, po targach jest przed targami! Dotyczy to również nas, ponieważ nasz zespół ma zaznaczonych w kalendarzu kilka dat na najbliższe miesiące. Będziemy na targach iba w Monachium w dniach 22-26 października 2023 r. oraz na Gulfood Manufacturing w Dubaju w dniach 7-9 listopada 2023 r.