Akcesoria
i dalsze wyposażenie

W Märtens Transportbänder zawsze wiedzieliśmy: szczegóły są kluczowe! Dotyczy to nie tylko specyficznej dla danego zastosowania konstrukcji naszych pasów, ale także naszego asortymentu akcesoriów. To doskonale uzupełnia nasze portfolio, umożliwia płynną pracę i ułatwia codzienną pracę.

Nasze koła łańcuchowe ze stali, stali szlachetnej lub tworzywa sztucznego, wykrywalne nawet przez wykrywacze metalu, dostarczamy wykonane dokładnie na miarę, zgodnie z wymaganiami Państwa instalacji lub wymiarami taśmy, wału lub elektrobębna.

Do transportów pochyłych lub nachylonych, jak również do rozdzielania produktów, nasze nośniki są dostępne w firmie Märtens we wszystkich kształtach i kolorach. Są one wykonane z poliamidu w procesie druku 3D. Są odporne na ciepło i zimno i oczywiście dopuszczone do kontaktu z żywnością.

Posiadamy również elementy odchylające, dostępne również jako profile z tworzywa sztucznego, a także elementy łączące, takie jak rury lub pręty, dla naszych taśm z siatką prętową.

Chcecie Państwo łączyć taśmy transportowe z tworzywa sztucznego bez końca? Nasza prasa zgrzewająca jest łatwa w obsłudze dzięki swojej lekkości i równomiernemu rozkładowi temperatury. To samo dotyczy mobilnych wykrojników palcowych, za pomocą których można tworzyć złącza palcowe o dowolnej szerokości bezpośrednio na miejscu w Państwa produkcji.

Do czyszczenia Państwa taśm transportowych z PU lub powlekanych silikonem polecamy środek czyszczący firmy Märtens. Niezależnie od tego, czy chodzi o tłuszcz, olej czy brud: Gotowy do użycia w praktycznej butelce ze spryskiwaczem, zapewnia niezawodną higienę w krótkim czasie.

Odkryj nasze akcesoria według kategorii! Nie jesteście Państwo pewni, które wyposażenie jest odpowiednie dla Waszych taśm transportowych? W takim razie nie wahaj się z nami skontaktować! Nasi doświadczeni eksperci ds. produktów zawsze wiedzą, co robić.

Kontakt