Firma

O nas

Nasi klienci polegają na niezmiennie wysokiej jakości naszych taśm przenośnikowych. Dlatego Märtens od wielu dziesięcioleci jest niezawodnym partnerem dla przemysłu spożywczego na całym świecie.

Nasze przenośniki taśmowe znajdują zastosowanie w wielu dziedzinach: przenoszą produkty, które mają być panierowane, powlekane, suszone lub chłodzone. Po drodze nawet transportują Twoje produkty "za róg".

Krótko mówiąc: nie produkujemy tylko standardowych pasów, ale koncentrujemy się całkowicie na Twoich wymaganiach.

Przykładem tego są nasze silikonowe pasy do form, które nie tylko transportują produkty, ale jednocześnie nadają im odpowiedni kształt. Są łatwe do czyszczenia, mają długą żywotność, a na ich indywidualnie ukształtowanej powierzchni można zaprojektować, schłodzić i przetransportować do wykończenia zwłaszcza wyroby cukiernicze.

Sukces dzięki specjalizacji: Märtens, Competence Moves

Od 1929 roku dostarczamy taśmy transportowe dla przemysłu spożywczego. Ogromne doświadczenie, które zdobyliśmy w tym czasie, łączymy z równie wielkim zaangażowaniem w innowacyjność i zarządzanie jakością.

Jako jedyna firma na świecie produkujemy zarówno plastikowe jak i metalowe taśmy transportowe. Ponadto ściśle współpracujemy z producentami maszyn, aby zaoferować Państwu najlepszy możliwy serwis z jednego źródła. Krótko mówiąc, znajdą Państwo u nas odpowiednią taśmę transportową dla wszystkich swoich wymagań.

Jesteśmy jednym ze światowych liderów rynku w grupach produktowych prętowych taśm siatkowych, taśm transportowych PU oraz specjalnych silikonowych taśm rozprężnych i silikonowych taśm formujących.

Ponadto znajdą Państwo u nas metalowe taśmy transportowe, taśmy z szerokim ogniwem spiralnym, taśmy z siatką drucianą, taśmy z ogniwem oczkowym, taśmy transportowe PCV, elementy napędowe i odchylające, taśmy transportowe tkane bez końca, prasy spawalnicze, wykrojniki palcowe i różne produkty specjalne.

Naszym celem jest kompleksowe doradztwo, a także szybka, nieskomplikowana i rzetelna dostawa.

Karty katalogowe i poradniki w naszym